Фотопроповідь

Як зустрічають зірок

 

Ось так зустрічають великих світу цього: кінозірок та президентів, спортсменів та співаків. Їх зустрічають сотні відео- та фотооператорів, почесні караули; прості люди іноді за багато годин займають найкращі місця, щоб бодай одним оком глянути на знаменитість, а якщо пощастить, то ще й доторкнутися до неї. Про їхній приїзд заздалегідь кричать афіші та анонси в пресі та на телебаченні, спеціально для них готують готельні номери-люкс, прикрашають місця перебування, латають дороги. Вони — в центрі уваги. Вони — зірки першої величини!

Подумав: а як то люди будуть зустрічати Ісуса Христа? Ми не знаємо, коли Він прийде, хоча біблійні анонси багато говорять про Його прихід та ознаки, що йому передуватимуть. Я не можу щось певно сказати наперед, але переконаний в одному: така тріумфальна зустріч, як на цих фото, навряд чи Його чекає. Його прихід зауважать небагато людей. Його зустрічатимуть не з квітами і не на червоній доріжці. Телебачення навряд чи зацікавиться цією подією. Я в цьому переконаний, бо саме так, непомітно та байдуже, Його вже зустрічали дві тисячі років тому. Переважна більшість людей залишилася осторонь віфлеємської події: їм було цікавіше спостерігати, як вулицями Єрусалима проїжджав пишний ескорт Ірода…

Але Він прийде. І за словами автора Послання до євреїв, «не в справі гріха другий раз з’явиться тим, хто чекає Його на спасіння» (9:28). І ті, хто буде готовий до такої зустрічі, удостояться неймовірної честі: там, на порозі вічності, біля перлинних брам Нового Єрусалима, їх зустрічатимуть з набагато більшою пошаною, радістю та тріумфом, аніж сьогодні напівоголених кінозірок зустрічає натовп ласих на видовища.

Назад Вперед

 

   "  "